Кошик
2088 відгуків
Відправка протягом двох днівУмови роботи
+380 (63) 073-04-47
+380 (98) 097-09-66
+380 (99) 260-86-82
вул. Братиславська, найближча станція метро Чернігівська, Лісова, Київ, Україна
Товари для хворих на цукровий діабет
Залишити відгук

Голки інсулінові для шприц-ручок

Лікування цукрового діабету в сучасних умовах є цілком доступним, але разом з тим вимагає певної підготовки. Дане захворювання зумовлено порушенням водного і вуглеводного обміну в організмі людини, що призводить до дисфункції підшлункової залози. Саме цей орган виробляє важливий гормон інсулін, який бере участь в переробці цукру. Якщо цього не відбувається, цукор не може перетворитися в глюкозу, в результаті чого накопичується в плазмі і виводиться у великих кількостях з організму з сечею. У зв'язку з цим людям з діабетом другого типу призначається препарат інсулін. Однак лише в тому разі, якщо неможливо досягти потрібних показників глюкози в органічній рідині за допомогою пігулок, правильного харчування і зміни способу життя. Важливою складовою лікування є якісні інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті.

 

Інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті

Введення інсуліну потребує спеціальної підготовки з використанням медикаментозних приладів, серед яких особливе місце займають інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті одноразового користування. Інсулінові голки при цукровому діабеті використовують для підшкірних та внутрішньошкірних ін'єкцій інсуліну шприц-ручками, в тому числі дітям. Процедура введення препарату здійснюється за допомогою спеціальної шприц-ручки, невід'ємна частина якої являє собою наконечник з захистом і ковпачком. Одним з переваг такого методу впровадження гормону підшлункової залози є той факт, що одноразові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій надходять у продаж за низькою ціною.

 

Надійні одноразові голки при діабеті

Одноразові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій надійні, безпечні і гарантовано стерильні, але при виборі того чи іншого варіанта необхідно звертати увагу на такі показники, від яких буде залежати гострота голки: полірування, мастило та геометрії вістря інсулінової голки для шприц-ручок при цукровому діабеті. Чим якіснішим буде вістрі одноразової голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій, тим менш болісно пройде проникнення її всередину епідермісу. При цьому введення ліків здійснюється у вигляді цівки, що стікає по тонкій стінці наконечника голки, що максимально усуває неприємні відчуття в момент уколу. Завдяки особливій товщині, заточуванні і покриттю голка інсулінова одноразова для шприц-ручки не травмує тканини під час ін'єкції. При цьому важливо дотримуватися правила введення лікарського засобу, формуючи шкірну складку і здійснюючи укол під прямим кутом. Подібна маніпуляція з інсуліновими голками для шприц-ручок при цукровому діабеті необхідна для запобігання попадання білкового гормону в м'яз, де рівень глюкози в крові коливається непередбачувано. Купити медичні голки для введення інсуліну

Важлива умова застосування медичних інсулінових голок для шприц-ручок при цукровому діабеті - абсолютна стерильність. Саме тому фахівці настійно рекомендують придбати інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті в достатній кількості і перед кожною процедурою введення білкового гормону використовувати нову насадку. Повторна експлуатація виробу нерідко призводить до потрапляння в організм патогенних мікроорганізмів, що залишилися на кінчику вістря після зробленого раніше уколу. Для діабетиків таке зараження становить особливу небезпеку у зв'язку з хронічним перебігом хвороби та зниженим імунітетом. В ході проведених дослідів підтвердився типовий розвиток запальних процесів у місцях впорскування гормону підшлункової залози. Останні дослідження в області медицини підтверджують підвищення росту мікрофлори при повторному вживанні одноразових інсулінових шприців для підшкірних ін'єкцій.

 

Інсулінові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій

Одним з напрямків продажу інтернет-магазину smuzhka.com.ua є інсулінові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій за демократичною ціною. На нашому сайті представлений ряд моделей інсулінових голок для шприц-ручок при цукровому діабеті від різних виробників, придбати які можна оптом і в роздріб в будь-який зручний час. Всі одноразові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій та інші товари, представлені в розділі магазину, відповідає всім стандартам якості і заявленим вимогам до препаратів даного сегмента. У зв'язку з підвищенням попиту на продукцію для лікування діабету ціни на медичні інсулінові голки сьогодні є цілком доступними для пацієнтів з будь-яким рівнем доходу.

Одноразові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті


Невід'ємна частина лікування цукрового діабету – застосування спеціальних індикаторів, які дозволяють діагностувати рівень глюкози у крові. Поряд із разовими інсуліновими голками для шприц-ручок при цукровому діабеті, дешеві тест-смужки для глюкометрів у Києві регулярно надходять у продаж у вдосконалених варіантах. Глюкозні стрічки супроводжують пацієнта діабетика щодня, допомагаючи контролювати рух цукру в органічній рідині. Вони також мають особливості експлуатації (від вибору глюкометра до утилізації) та рекомендовані до разового застосування.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner