Кошик
1840 відгуків
Відправка протягом двох днівУмови роботи
+380 (63) 073-04-47
+380 (98) 097-09-66
+380 (99) 260-86-82
вул. Братиславська, найближча станція метро Чернігівська, Лісова, Київ, Україна
Товари для хворих на цукровий діабет
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Голки інсулінові для шприц-ручок

Лікування цукрового діабету в сучасних умовах є цілком доступним, але разом з тим вимагає певної підготовки. Дане захворювання зумовлено порушенням водного і вуглеводного обміну в організмі людини, що призводить до дисфункції підшлункової залози. Саме цей орган виробляє важливий гормон інсулін, який бере участь в переробці цукру. Якщо цього не відбувається, цукор не може перетворитися в глюкозу, в результаті чого накопичується в плазмі і виводиться у великих кількостях з організму з сечею. У зв'язку з цим людям з діабетом другого типу призначається препарат інсулін. Однак лише в тому разі, якщо неможливо досягти потрібних показників глюкози в органічній рідині за допомогою пігулок, правильного харчування і зміни способу життя. Важливою складовою лікування є якісні інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті.

 

Інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті

Введення інсуліну потребує спеціальної підготовки з використанням медикаментозних приладів, серед яких особливе місце займають інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті одноразового користування. Інсулінові голки при цукровому діабеті використовують для підшкірних та внутрішньошкірних ін'єкцій інсуліну шприц-ручками, в тому числі дітям. Процедура введення препарату здійснюється за допомогою спеціальної шприц-ручки, невід'ємна частина якої являє собою наконечник з захистом і ковпачком. Одним з переваг такого методу впровадження гормону підшлункової залози є той факт, що одноразові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій надходять у продаж за низькою ціною.

 

Надійні одноразові голки при діабеті

Одноразові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій надійні, безпечні і гарантовано стерильні, але при виборі того чи іншого варіанта необхідно звертати увагу на такі показники, від яких буде залежати гострота голки: полірування, мастило та геометрії вістря інсулінової голки для шприц-ручок при цукровому діабеті. Чим якіснішим буде вістрі одноразової голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій, тим менш болісно пройде проникнення її всередину епідермісу. При цьому введення ліків здійснюється у вигляді цівки, що стікає по тонкій стінці наконечника голки, що максимально усуває неприємні відчуття в момент уколу. Завдяки особливій товщині, заточуванні і покриттю голка інсулінова одноразова для шприц-ручки не травмує тканини під час ін'єкції. При цьому важливо дотримуватися правила введення лікарського засобу, формуючи шкірну складку і здійснюючи укол під прямим кутом. Подібна маніпуляція з інсуліновими голками для шприц-ручок при цукровому діабеті необхідна для запобігання попадання білкового гормону в м'яз, де рівень глюкози в крові коливається непередбачувано. Купити медичні голки для введення інсуліну

Важлива умова застосування медичних інсулінових голок для шприц-ручок при цукровому діабеті - абсолютна стерильність. Саме тому фахівці настійно рекомендують придбати інсулінові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті в достатній кількості і перед кожною процедурою введення білкового гормону використовувати нову насадку. Повторна експлуатація виробу нерідко призводить до потрапляння в організм патогенних мікроорганізмів, що залишилися на кінчику вістря після зробленого раніше уколу. Для діабетиків таке зараження становить особливу небезпеку у зв'язку з хронічним перебігом хвороби та зниженим імунітетом. В ході проведених дослідів підтвердився типовий розвиток запальних процесів у місцях впорскування гормону підшлункової залози. Останні дослідження в області медицини підтверджують підвищення росту мікрофлори при повторному вживанні одноразових інсулінових шприців для підшкірних ін'єкцій.

 

Інсулінові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій

Одним з напрямків продажу інтернет-магазину smuzhka.com.ua є інсулінові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій за демократичною ціною. На нашому сайті представлений ряд моделей інсулінових голок для шприц-ручок при цукровому діабеті від різних виробників, придбати які можна оптом і в роздріб в будь-який зручний час. Всі одноразові голки для шприц-ручок для підшкірних ін'єкцій та інші товари, представлені в розділі магазину, відповідає всім стандартам якості і заявленим вимогам до препаратів даного сегмента. У зв'язку з підвищенням попиту на продукцію для лікування діабету ціни на медичні інсулінові голки сьогодні є цілком доступними для пацієнтів з будь-яким рівнем доходу.

Одноразові голки для шприц-ручок при цукровому діабеті


Невід'ємна частина лікування цукрового діабету – застосування спеціальних індикаторів, які дозволяють діагностувати рівень глюкози у крові. Поряд із разовими інсуліновими голками для шприц-ручок при цукровому діабеті, дешеві тест-смужки для глюкометрів у Києві регулярно надходять у продаж у вдосконалених варіантах. Глюкозні стрічки супроводжують пацієнта діабетика щодня, допомагаючи контролювати рух цукру в органічній рідині. Вони також мають особливості експлуатації (від вибору глюкометра до утилізації) та рекомендовані до разового застосування.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner