Кошик
1840 відгуків
Відправка протягом двох днівУмови роботи
+380 (63) 073-04-47
+380 (98) 097-09-66
+380 (99) 260-86-82
вул. Братиславська, найближча станція метро Чернігівська, Лісова, Київ, Україна
Товари для хворих на цукровий діабет
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Глюкометри

 

Спостереження за рівнем цукру в крові здійснюють при захворюваннях діабету 1 та 2 типу, порушення функцій залоз ендокринної системи. Для вимірювання глюкози застосовують спеціальні прилади для контролю рівня цукру в крові - глюкометри. Споживачам пропонують електромеханічні, фотометричні та біосенсорні глюкометри для вимірювання рівня глюкози.

Прилади для контролю рівня цукру в крові

Прилади для контролю рівня цукру в крові показують точний результат. Принцип роботи полягає у вимірюванні рівня електрики, яке спостерігається при взаємодії глюкози з тест-смужкою, яка насичена хімічними речовинами. Для проведення дослідження у діабетиків потрібно мінімальну кількість крові, що робить глюкометри зручними для домашнього використання.

Інші переваги приладів для контролю рівня глюкози в крові:

  • розміри електромеханічного приладу дозволяють легко розмістити його в дамській сумці або кишені одягу;
  • швидкість. Для вимірювання цукру в крові знадобиться кілька секунд від моменту забору проби до отримання результатів;
  • універсальність. Моделі приладів для контролю глюкози зберігають історію результатів для одного або декількох пацієнтів;
  • економічність. Придбання електромеханічного приладу для діабетиків заощадить гроші і час на проведення досліджень в лабораторіях;
  • інтуїтивне управління. Глюкометри для вимірювання рівня глюкози прості в експлуатації і не вимагають спеціальних навичок;

 

Купити Глюкометр, і як вибрати

При виборі глюкометри для вимірювання рівня глюкози враховують особливості користувача: для літніх людей вибирають прилади для контролю рівня цукру з великим екраном, для молодих — найменшого розміру з можливістю додаткового виміру кетонів. Електромеханічні глюкометри використовують в медицині та ветеринарії для оперативного призначення необхідних заходів. Вибрати глюкометри для вимірювання глюкози в крові у діабетиків, тест смужки для глюкометра і одноразові ланцети для контролю рівня цукру ви можете на нашому сайті. Асортимент приладів дозволяє підібрати модель з урахуванням всіх необхідних нюансів.

Використання електромеханічних приладів для вимірювання рівня глюкози в крові у діабетиків сьогодні має більший попит у зв'язку зі стрімким зростанням цукрового діабету серед пацієнтів різного віку. Максимально точна і своєчасна діагностика концентрації глюкози дозволяє швидко прийняти необхідні заходи для компенсації порушень вуглеводного обміну. Першим і визначальним фактором для більшості діабетиків при виборі даного засобу є питання, як і де придбати хороший і дешевий глюкометр для контролю зміни рівня цукру в крові з гарантією якості. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб кожен клієнт міг придбати відповідні прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків з урахуванням своїх фінансових можливостей.

Нові прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків

Незважаючи на перевірені і звичні моделі електромеханічних приладів для вимірювання кількості цукру в крові, але тим не менш глюкометри для контролю глюкози в крові нового покоління поступово завойовують симпатії споживачів. Пояснення цьому досить просте – нові  прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків являють собою удосконалений, але разом з тим спрощений спосіб експлуатації. Серед основних переваг  електромеханічних глюкометрів виділяють стильний сучасний дизайн з великим рідкокристалічним екраном і великими цифрами. Після використання прилад для контролю глюкози в крові у діабетиків відключається через дві хвилини. Він компактний і має невелику вагу. Одна батарейка приладу для вимірювання рівня глюкози розрахована приблизно на 1000 тестів. Крім того, управляти глюкометром для контролю цукру в крові у діабетиків дуже просто.

Серед найбільш затребуваних приладів для контролю глюкози у діабетиків, одне з провідних місць займає глюкометр Акку Чек Інстант – перший глюкометр в Україні, калібрований за плазмі. Глюкометр для вимірювання глюкози в крові компанії Roche Diabetes  проводить тест лише за чотири секунди і вимагає всього 0.6 мкл органічної рідини для аналізу. Пристрій даного виробника не має коду і зайвих кнопок і оснащений єдиною функцією – сигналами оповіщення високого і низького рівня цукру в плазмі. Для зручності користувачів в комплекті продається спеціальна картка-підказка. Електромеханічні глюкометри для вимірювання глюкози в крові у діабетиків не видають результат при недостатній кількості взятої крові і автоматично втягує її за капілярним  принципом.

Електромеханічні глюкометри для вимірювання глюкози в крові

Досить популярними електромеханічні глюкометри для вимірювання глюкози в крові, представленими на нашому сайті, є також глюкометри веллион і infopia в сучасному виконанні. Прилад Wellion поряд з аналогами зроблений в стильному дизайні із спрощеним функціоналом, а також великим дисплеєм для читання. Прилад для контролю глюкози в крові у діабетиків цього виробника здатний видавати на екран середні значення від доби до трьох місяців. Маленький бонус – три різних сигналу для нагадування тестування. Крім іншого хворі мають можливість встановлювати прикордонні мітки – максимально і мінімально допустимі значення цукру. Даний функціонал приладу для вимірювання глюкози в крові у діабетиків дозволяє попередити небезпеку повторних ускладнень, тим самим допомагаючи пацієнтам своєчасно відреагувати на прийняття правильних дій по проведенню відокремленого контролю перебігу хвороби. Глюкометр для вимірювання цукру у крові Wellion чудовий варіант для вимірювання рівня глюкози у пацієнтів похилого віку та дітей. Прилади компанії Infopia відрізняються високою неймовірною точністю і надійністю. Вони дійсно займають лідируюче місце в світі як найбільш затребувані і популярні прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків. При виборі спеціалізованих засобів кожен пацієнт бажає отримати максимально зручний для себе варіант. Тому перш ніж замовити глюкометр в інтернет-магазині, необхідно ретельно вивчити пропонований асортимент і вибрати модель приладу для вимірювання рівня глюкози, що відповідає своїм запитам.

Глюкометр ціна, асортимент 

На сайті smuzhka.com.ua запропонований великий вибір  моделей глюкометрів для контролю цукру в крові у діабетиків, спеціально підібраних з урахуванням основних вимог клієнтів. Важливим доповненням в лікуванні і діагностиці діабету є універсальні ін'єкційні інсулінові голки для шприц-ручки для підшкірного введення. Вибираючи голку, слід звернути увагу на комплекцію людини, вагу, вік і спосіб введення медикаменту. Велике значення також має довжина голки. Так, варіанти 4-5 міліметра підходять пацієнтів всіх вікових категорій. За допомогою голки 6–8 міліметрів уколи здійснюються в шкірну складку під кутом 90 градусів. Довгі інсулінові  голки більше 8 міліметрів рекомендується вводити в шкірну складку під кутом 45 градусів. Голку необхідно використати одразу після відкриття з індивідуальної упаковки. Цей компонент призначений тільки для одноразового застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner