Кошик
2091 відгук
Відправка протягом двох днівУмови роботи

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (63) 073-04-47
+380 (98) 097-09-66
+380 (99) 260-86-82
вул. Братиславська, найближча станція метро Чернігівська, Лісова, Київ, Україна
Товари для хворих на цукровий діабет
Залишити відгук

Глюкометри

 

Спостереження за рівнем цукру в крові здійснюють при захворюваннях діабету 1 та 2 типу, порушення функцій залоз ендокринної системи. Для вимірювання глюкози застосовують спеціальні прилади для контролю рівня цукру в крові - глюкометри. Споживачам пропонують електромеханічні, фотометричні та біосенсорні глюкометри для вимірювання рівня глюкози.

Прилади для контролю рівня цукру в крові

Прилади для контролю рівня цукру в крові показують точний результат. Принцип роботи полягає у вимірюванні рівня електрики, яке спостерігається при взаємодії глюкози з тест-смужкою, яка насичена хімічними речовинами. Для проведення дослідження у діабетиків потрібно мінімальну кількість крові, що робить глюкометри зручними для домашнього використання.

Інші переваги приладів для контролю рівня глюкози в крові:

  • розміри електромеханічного приладу дозволяють легко розмістити його в дамській сумці або кишені одягу;
  • швидкість. Для вимірювання цукру в крові знадобиться кілька секунд від моменту забору проби до отримання результатів;
  • універсальність. Моделі приладів для контролю глюкози зберігають історію результатів для одного або декількох пацієнтів;
  • економічність. Придбання електромеханічного приладу для діабетиків заощадить гроші і час на проведення досліджень в лабораторіях;
  • інтуїтивне управління. Глюкометри для вимірювання рівня глюкози прості в експлуатації і не вимагають спеціальних навичок;

 

Купити Глюкометр, і як вибрати

При виборі глюкометри для вимірювання рівня глюкози враховують особливості користувача: для літніх людей вибирають прилади для контролю рівня цукру з великим екраном, для молодих — найменшого розміру з можливістю додаткового виміру кетонів. Електромеханічні глюкометри використовують в медицині та ветеринарії для оперативного призначення необхідних заходів. Вибрати глюкометри для вимірювання глюкози в крові у діабетиків, тест смужки для глюкометра і одноразові ланцети для контролю рівня цукру ви можете на нашому сайті. Асортимент приладів дозволяє підібрати модель з урахуванням всіх необхідних нюансів.

Використання електромеханічних приладів для вимірювання рівня глюкози в крові у діабетиків сьогодні має більший попит у зв'язку зі стрімким зростанням цукрового діабету серед пацієнтів різного віку. Максимально точна і своєчасна діагностика концентрації глюкози дозволяє швидко прийняти необхідні заходи для компенсації порушень вуглеводного обміну. Першим і визначальним фактором для більшості діабетиків при виборі даного засобу є питання, як і де придбати хороший і дешевий глюкометр для контролю зміни рівня цукру в крові з гарантією якості. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб кожен клієнт міг придбати відповідні прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків з урахуванням своїх фінансових можливостей.

Нові прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків

Незважаючи на перевірені і звичні моделі електромеханічних приладів для вимірювання кількості цукру в крові, але тим не менш глюкометри для контролю глюкози в крові нового покоління поступово завойовують симпатії споживачів. Пояснення цьому досить просте – нові  прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків являють собою удосконалений, але разом з тим спрощений спосіб експлуатації. Серед основних переваг  електромеханічних глюкометрів виділяють стильний сучасний дизайн з великим рідкокристалічним екраном і великими цифрами. Після використання прилад для контролю глюкози в крові у діабетиків відключається через дві хвилини. Він компактний і має невелику вагу. Одна батарейка приладу для вимірювання рівня глюкози розрахована приблизно на 1000 тестів. Крім того, управляти глюкометром для контролю цукру в крові у діабетиків дуже просто.

Серед найбільш затребуваних приладів для контролю глюкози у діабетиків, одне з провідних місць займає глюкометр Акку Чек Інстант – перший глюкометр в Україні, калібрований за плазмі. Глюкометр для вимірювання глюкози в крові компанії Roche Diabetes  проводить тест лише за чотири секунди і вимагає всього 0.6 мкл органічної рідини для аналізу. Пристрій даного виробника не має коду і зайвих кнопок і оснащений єдиною функцією – сигналами оповіщення високого і низького рівня цукру в плазмі. Для зручності користувачів в комплекті продається спеціальна картка-підказка. Електромеханічні глюкометри для вимірювання глюкози в крові у діабетиків не видають результат при недостатній кількості взятої крові і автоматично втягує її за капілярним  принципом.

Електромеханічні глюкометри для вимірювання глюкози в крові

Досить популярними електромеханічні глюкометри для вимірювання глюкози в крові, представленими на нашому сайті, є також глюкометри веллион і infopia в сучасному виконанні. Прилад Wellion поряд з аналогами зроблений в стильному дизайні із спрощеним функціоналом, а також великим дисплеєм для читання. Прилад для контролю глюкози в крові у діабетиків цього виробника здатний видавати на екран середні значення від доби до трьох місяців. Маленький бонус – три різних сигналу для нагадування тестування. Крім іншого хворі мають можливість встановлювати прикордонні мітки – максимально і мінімально допустимі значення цукру. Даний функціонал приладу для вимірювання глюкози в крові у діабетиків дозволяє попередити небезпеку повторних ускладнень, тим самим допомагаючи пацієнтам своєчасно відреагувати на прийняття правильних дій по проведенню відокремленого контролю перебігу хвороби. Глюкометр для вимірювання цукру у крові Wellion чудовий варіант для вимірювання рівня глюкози у пацієнтів похилого віку та дітей. Прилади компанії Infopia відрізняються високою неймовірною точністю і надійністю. Вони дійсно займають лідируюче місце в світі як найбільш затребувані і популярні прилади для контролю глюкози в крові у діабетиків. При виборі спеціалізованих засобів кожен пацієнт бажає отримати максимально зручний для себе варіант. Тому перш ніж замовити глюкометр в інтернет-магазині, необхідно ретельно вивчити пропонований асортимент і вибрати модель приладу для вимірювання рівня глюкози, що відповідає своїм запитам.

Глюкометр ціна, асортимент 

На сайті smuzhka.com.ua запропонований великий вибір  моделей глюкометрів для контролю цукру в крові у діабетиків, спеціально підібраних з урахуванням основних вимог клієнтів. Важливим доповненням в лікуванні і діагностиці діабету є універсальні ін'єкційні інсулінові голки для шприц-ручки для підшкірного введення. Вибираючи голку, слід звернути увагу на комплекцію людини, вагу, вік і спосіб введення медикаменту. Велике значення також має довжина голки. Так, варіанти 4-5 міліметра підходять пацієнтів всіх вікових категорій. За допомогою голки 6–8 міліметрів уколи здійснюються в шкірну складку під кутом 90 градусів. Довгі інсулінові  голки більше 8 міліметрів рекомендується вводити в шкірну складку під кутом 45 градусів. Голку необхідно використати одразу після відкриття з індивідуальної упаковки. Цей компонент призначений тільки для одноразового застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner