Кошик
2091 відгук
Відправка протягом двох днівУмови роботи

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (63) 073-04-47
+380 (98) 097-09-66
+380 (99) 260-86-82
вул. Братиславська, найближча станція метро Чернігівська, Лісова, Київ, Україна
Товари для хворих на цукровий діабет
Залишити відгук

Шприци інсулінові

Інсуліновий шприц ⎼ необхідний інструмент для людей, які хворіють на цукровий діабет Вони спеціально створені для безпечного, стерильного і безболісного введення інсуліну. Шприци одноразові, тому Вам не потрібно турбуватися про безпеку ⎼ шанси занести інфекцію зведені до нуля.

Інтегрована голка, яка спеціально розроблена для інсулінових шприців, дозволяє зробити ін'єкцію людині без медичної освіти і особливих навичок.

Купити шприц інсуліновий Ви можете в нашому інтернет-магазині: у нас доступна продукція як оптом, так і в роздріб.

Шприци для інсуліну: види

У нашому магазині представлені шприци для введення інсуліну різного об'єму:

 • 1 мілілітр;
 • 0,5 мілілітрів;
 • 0,3 мілілітрів. 

Крок шкали вимірювань дуже маленький ⎼  це дозволяє дотримуватися точності при введені препарату. Дозування інсуліну дуже важливе при цукровому діабеті.

В чому особливість інсулінових шприців ?

Одна з головних особливостей ⎼ тригранна заточка голки. Саме вона робить ін'єкцію безболісною.

Ще одна важлива особливість ⎼ матеріали, з яких виготовляють шприц. Для цього використовуються поліпропілен і поліетилен медичного призначення. Голки ⎼ з медичної сталі. За рахунок того, що при виготовленні не використовується латекс, шприци гіпоалергенні.

Поршень і голка мають спеціальне покриття. Покриття поршня гарантує його плавний хід ⎼ це необхідно для більшої простоти і зручності процедури ін'єкції. Поверхня голки покрита силіконом ⎼ таке рішення дозволяє голці легко входити під шкіру і не завдавати болю пацієнтові.

Висока точність градуювання. Завдяки тому, що розмітка обсягу виконана дуже точно і детально, ви можете контролювати кількість гормону інсуліну при його підшкірному введені.

Що враховувати при виборі шприца ?

Показник U

Значення U вказує на концентрацію інсуліну. Наприклад, якщо значення U досягає 100 Мо/мл, то це означає, що в 1 мілілітрі ліків, який знаходиться в шприці, міститься 100 одиниць інсуліну.

Ціна поділки

Зверніть увагу, яка шкала ділення у шприца. Вони бувають:

 • 40 юнітів;
 • 100 юнітів;
 • зі значеннями в міліметрах. 

Товщина і довжина голки

Товщина голки позначається буквою G. Чим вище значення цієї букви, тим тонше голка. Товщина голки часто залежить від її довжини. Середній розмір довжини ≈ 6-8 міліметрів. Також ви можете знайти інсулінові шприци довжиною 12,7 міліметрів.

Інсуліновий шприц з інтегрованою голкою

Щоб інсулінотерапія була комфортною, можна використовувати шприц з інтегрованою голкою. Дана конструкція ⎼ це шприц нероздільний з циліндром для препарату. Забезпечує герметичність і стерильність процедури ін'єкції. Крім цього, шприци для введення інсуліну з інтегрованою голкою мають ряд переваг:

 • доза інсуліну вводиться до кінця;
 • мінімізовано утворення бульбашок повітря;
 • ризик відділення голки від шприца зведений до мінімуму.

Виробники роблять конструкцію герметичною, тим самим зменшуючи кількість порожнього простору.

Шприц-ручка для інсуліну

Шприц-ручка для інсуліну  ⎼ це простий і доступний інструмент для підтримки нормального рівня інсуліну. Пристрій являє собою окрему капсулу з інсуліном і багаторазову ручку-шприц. Вам необхідно тільки міняти голки і стежити за кількістю препарату.

Чим зручна шприц-ручка?

 • після того як ви ввели весь препарат, можна почути характерне клацання;
 • можна вибирати і точно коригувати дозування інсуліну;
 • багаторазовість використання.

Чому вам потрібно купити шприц інсуліновий в інтернет-магазині "Смужка" ?

Ціна на інсуліновий шприц в нашому магазині доступна і демократична. Ми знаємо, що це життєво необхідні препарати для людей, які страждають на цукровий діабет.

Середа нашого асортименту ви можете підібрати продукцію згідно ваших потреб і бюджету !

Замовляйте шприци, тест смужки для глюкометра за розумними цінами в онлайн-маркеті «Смужка»!

 

 

Инсулиновый шприц ⎼ необходимый инструмент для людей, которые страдают от сахарного диабета. Они специально созданы для безопасного, стерильного и безболезненного введения инсулина. Шприцы одноразовые, а значит вам не нужно беспокоиться о безопасности ⎼ шансы занести инфекцию сведены к нулю.

Интегрированная игла, которая специально разработана для инсулиновых шприцов, позволяет сделать инъекцию человеку без медицинского образования и особых навыков. 

Купить шприц инсулиновый вы можете в нашем интернет-магазине: у нас доступна продукция как оптом, так и в розницу. 

Купить инсулиновые шприцы по низкой цене в Украине – магазин «Smuzhka»

В нашем магазине для диабетиков представлены шприцы для введения инсулина разного объема:

 • 1 миллилитр;
 • 0,5 миллилитров;
 • 0,3 миллилитров. 

Шаг шкалы измерений очень маленький ⎼ это позволяет соблюдать точность при введении препарата. Дозировка инсулина очень важна при сахарном диабете. 

В чём особенность шприцов для инсулина

Одна из главных особенностей ⎼ трехгранная заточка иглы. Именно она делает инъекцию безболезненной. 

Ещё одна важная особенность ⎼ материалы, из которых изготавливают шприц. Для этого используются полипропилен и полиэтилен медицинского назначения. Иглы ⎼ из медицинской стали. За счёт того, что при изготовлении не используется латекс, шприцы гипоаллергенные. 

Поршень и игла имеют специальное покрытие. Покрытие поршня гарантирует его плавный ход ⎼ это необходимо для большей простоты и удобства процедуры инъекции. Поверхность иглы покрыта силиконом ⎼ такое решение позволяет игле легко входить под кожу и не причинять боли пациенту. 

Высокая точность градуировки. Благодаря тому, что разметка объема выполнена очень точно и детально, вы можете контролировать количество гормона инсулина при его подкожном введении. 

Что учитывать при выборе шприца для инсулина?

Показатель U

Значение U указывает на концентрацию инсулина. Например, если значение U достигает 100 Ме/мл, то это значит, что в 1 миллилитре лекарства, который находится в шприце, содержится 100 единиц инсулина. 

Цена деления

Обратите внимание, какая шкала деления у шприца. Они бывают:

 • 40 юнитов;
 • 100 юнитов;
 • со значениями в миллиметрах. 

Толщина и длина иглы

Толщина иглы обозначается буквой G. Чем выше значение этой буквы, тем тоньше игла. Толщина иглы часто зависит от ее длины. Средний размер длины ⎼ 6-8 миллиметров. Также вы можете найти инсулиновые шприцы длинной 12,7 миллиметров. 

Инсулиновый шприц цена - с интегрированной иглой

Чтобы инсулинотерапия была комфортной, можно использовать шприц с интегрированной иглой. Данная конструкция ⎼ это шприц нераздельный с цилиндром для препарата. Обеспечивает герметичность и стерильность процедуры инъекции. Кроме этого, шприцы для введения инсулина с интегрированной иглой имеют ряд преимуществ:

 • доза инсулина вводится до конца;
 • минимизировано образование пузырьков воздуха;
 • риск отделения иглы от шприца сведен к минимуму. 

Изготовители делают конструкцию герметичной, тем самым уменьшая количество пустого пространства. 

Шприц-ручка для инсулина

Шприц-ручка для инсулина ⎼ это простой и доступный инструмент для поддержания нормального уровня инсулина. Устройство представляет собой отдельную капсулу с инсулином и многоразовую ручку-шприц. Вам необходимо только менять иглы и следить за количеством препарата. 

Чем удобна шприц-ручка?

 • после того как вы ввели весь препарат, можно услышать характерный щелчок;
 • можно выбирать и точно корректировать дозировку инсулина;
 • многоразовость использования.

Почему вам нужно купить шприц инсулиновый в интернет-магазине “Смужка” ?

Цена на инсулиновый шприц в нашем магазине доступна и демократична. Мы знаем, что это жизненно необходимые препараты для людей, которые страдают от сахарного диабета. 

Среда нашего ассортимента вы можете подобрать продукцию относительно ваших потребностей и бюджета! 

Заказывайте шприцы при сахарном диабете, тест полоски для глюкометра по разумным ценам в онлайн-маркете «Смужка»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner