Кошик
1840 відгуків
Відправка протягом двох днівУмови роботи
+380 (63) 073-04-47
+380 (98) 097-09-66
+380 (99) 260-86-82
вул. Братиславська, найближча станція метро Чернігівська, Лісова, Київ, Україна
Товари для хворих на цукровий діабет
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Шприци інсулінові

Інсуліновий шприц ⎼ необхідний інструмент для людей, які хворіють на цукровий діабет Вони спеціально створені для безпечного, стерильного і безболісного введення інсуліну. Шприци одноразові, тому Вам не потрібно турбуватися про безпеку ⎼ шанси занести інфекцію зведені до нуля.

Інтегрована голка, яка спеціально розроблена для інсулінових шприців, дозволяє зробити ін'єкцію людині без медичної освіти і особливих навичок.

Купити шприц інсуліновий Ви можете в нашому інтернет-магазині: у нас доступна продукція як оптом, так і в роздріб.

Шприци для інсуліну: види

У нашому магазині представлені шприци для введення інсуліну різного об'єму:

 • 1 мілілітр;
 • 0,5 мілілітрів;
 • 0,3 мілілітрів. 

Крок шкали вимірювань дуже маленький ⎼  це дозволяє дотримуватися точності при введені препарату. Дозування інсуліну дуже важливе при цукровому діабеті.

В чому особливість інсулінових шприців ?

Одна з головних особливостей ⎼ тригранна заточка голки. Саме вона робить ін'єкцію безболісною.

Ще одна важлива особливість ⎼ матеріали, з яких виготовляють шприц. Для цього використовуються поліпропілен і поліетилен медичного призначення. Голки ⎼ з медичної сталі. За рахунок того, що при виготовленні не використовується латекс, шприци гіпоалергенні.

Поршень і голка мають спеціальне покриття. Покриття поршня гарантує його плавний хід ⎼ це необхідно для більшої простоти і зручності процедури ін'єкції. Поверхня голки покрита силіконом ⎼ таке рішення дозволяє голці легко входити під шкіру і не завдавати болю пацієнтові.

Висока точність градуювання. Завдяки тому, що розмітка обсягу виконана дуже точно і детально, ви можете контролювати кількість гормону інсуліну при його підшкірному введені.

Що враховувати при виборі шприца ?

Показник U

Значення U вказує на концентрацію інсуліну. Наприклад, якщо значення U досягає 100 Мо/мл, то це означає, що в 1 мілілітрі ліків, який знаходиться в шприці, міститься 100 одиниць інсуліну.

Ціна поділки

Зверніть увагу, яка шкала ділення у шприца. Вони бувають:

 • 40 юнітів;
 • 100 юнітів;
 • зі значеннями в міліметрах. 

Товщина і довжина голки

Товщина голки позначається буквою G. Чим вище значення цієї букви, тим тонше голка. Товщина голки часто залежить від її довжини. Середній розмір довжини ≈ 6-8 міліметрів. Також ви можете знайти інсулінові шприци довжиною 12,7 міліметрів.

Інсуліновий шприц з інтегрованою голкою

Щоб інсулінотерапія була комфортною, можна використовувати шприц з інтегрованою голкою. Дана конструкція ⎼ це шприц нероздільний з циліндром для препарату. Забезпечує герметичність і стерильність процедури ін'єкції. Крім цього, шприци для введення інсуліну з інтегрованою голкою мають ряд переваг:

 • доза інсуліну вводиться до кінця;
 • мінімізовано утворення бульбашок повітря;
 • ризик відділення голки від шприца зведений до мінімуму.

Виробники роблять конструкцію герметичною, тим самим зменшуючи кількість порожнього простору.

Шприц-ручка для інсуліну

Шприц-ручка для інсуліну  ⎼ це простий і доступний інструмент для підтримки нормального рівня інсуліну. Пристрій являє собою окрему капсулу з інсуліном і багаторазову ручку-шприц. Вам необхідно тільки міняти голки і стежити за кількістю препарату.

Чим зручна шприц-ручка?

 • після того як ви ввели весь препарат, можна почути характерне клацання;
 • можна вибирати і точно коригувати дозування інсуліну;
 • багаторазовість використання.

Чому вам потрібно купити шприц інсуліновий в інтернет-магазині "Смужка" ?

Ціна на інсуліновий шприц в нашому магазині доступна і демократична. Ми знаємо, що це життєво необхідні препарати для людей, які страждають на цукровий діабет.

Середа нашого асортименту ви можете підібрати продукцію згідно ваших потреб і бюджету !

Замовляйте шприци, тест смужки для глюкометра за розумними цінами в онлайн-маркеті «Смужка»!

 

 

Инсулиновый шприц ⎼ необходимый инструмент для людей, которые страдают от сахарного диабета. Они специально созданы для безопасного, стерильного и безболезненного введения инсулина. Шприцы одноразовые, а значит вам не нужно беспокоиться о безопасности ⎼ шансы занести инфекцию сведены к нулю.

Интегрированная игла, которая специально разработана для инсулиновых шприцов, позволяет сделать инъекцию человеку без медицинского образования и особых навыков. 

Купить шприц инсулиновый вы можете в нашем интернет-магазине: у нас доступна продукция как оптом, так и в розницу. 

Купить инсулиновые шприцы по низкой цене в Украине – магазин «Smuzhka»

В нашем магазине для диабетиков представлены шприцы для введения инсулина разного объема:

 • 1 миллилитр;
 • 0,5 миллилитров;
 • 0,3 миллилитров. 

Шаг шкалы измерений очень маленький ⎼ это позволяет соблюдать точность при введении препарата. Дозировка инсулина очень важна при сахарном диабете. 

В чём особенность шприцов для инсулина

Одна из главных особенностей ⎼ трехгранная заточка иглы. Именно она делает инъекцию безболезненной. 

Ещё одна важная особенность ⎼ материалы, из которых изготавливают шприц. Для этого используются полипропилен и полиэтилен медицинского назначения. Иглы ⎼ из медицинской стали. За счёт того, что при изготовлении не используется латекс, шприцы гипоаллергенные. 

Поршень и игла имеют специальное покрытие. Покрытие поршня гарантирует его плавный ход ⎼ это необходимо для большей простоты и удобства процедуры инъекции. Поверхность иглы покрыта силиконом ⎼ такое решение позволяет игле легко входить под кожу и не причинять боли пациенту. 

Высокая точность градуировки. Благодаря тому, что разметка объема выполнена очень точно и детально, вы можете контролировать количество гормона инсулина при его подкожном введении. 

Что учитывать при выборе шприца для инсулина?

Показатель U

Значение U указывает на концентрацию инсулина. Например, если значение U достигает 100 Ме/мл, то это значит, что в 1 миллилитре лекарства, который находится в шприце, содержится 100 единиц инсулина. 

Цена деления

Обратите внимание, какая шкала деления у шприца. Они бывают:

 • 40 юнитов;
 • 100 юнитов;
 • со значениями в миллиметрах. 

Толщина и длина иглы

Толщина иглы обозначается буквой G. Чем выше значение этой буквы, тем тоньше игла. Толщина иглы часто зависит от ее длины. Средний размер длины ⎼ 6-8 миллиметров. Также вы можете найти инсулиновые шприцы длинной 12,7 миллиметров. 

Инсулиновый шприц цена - с интегрированной иглой

Чтобы инсулинотерапия была комфортной, можно использовать шприц с интегрированной иглой. Данная конструкция ⎼ это шприц нераздельный с цилиндром для препарата. Обеспечивает герметичность и стерильность процедуры инъекции. Кроме этого, шприцы для введения инсулина с интегрированной иглой имеют ряд преимуществ:

 • доза инсулина вводится до конца;
 • минимизировано образование пузырьков воздуха;
 • риск отделения иглы от шприца сведен к минимуму. 

Изготовители делают конструкцию герметичной, тем самым уменьшая количество пустого пространства. 

Шприц-ручка для инсулина

Шприц-ручка для инсулина ⎼ это простой и доступный инструмент для поддержания нормального уровня инсулина. Устройство представляет собой отдельную капсулу с инсулином и многоразовую ручку-шприц. Вам необходимо только менять иглы и следить за количеством препарата. 

Чем удобна шприц-ручка?

 • после того как вы ввели весь препарат, можно услышать характерный щелчок;
 • можно выбирать и точно корректировать дозировку инсулина;
 • многоразовость использования.

Почему вам нужно купить шприц инсулиновый в интернет-магазине “Смужка” ?

Цена на инсулиновый шприц в нашем магазине доступна и демократична. Мы знаем, что это жизненно необходимые препараты для людей, которые страдают от сахарного диабета. 

Среда нашего ассортимента вы можете подобрать продукцию относительно ваших потребностей и бюджета! 

Заказывайте шприцы при сахарном диабете, тест полоски для глюкометра по разумным ценам в онлайн-маркете «Смужка»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner